Kvalitár stavebnej výroby

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceSenec
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď resp. dohodou
Ponúkaný platod 1.200,- EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Naše výrobné stredisko PREFA v Senci rozširuje tím o zanieteného kvalitára / kvalitárku. Ak sa orientujete v oblasti kvality stavebnej výroby, máte zmysel pre presnosť a detail, hľadáme práve Vás.

Hlavnou náplňou Vašej práce bude:

  • kontrola dodržania početnosti skúšok v zmysle kontroly skúšobného plánu a požiadaviek plánu kvality stavby,
  • zabezpečovanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly výroby prefabrikátov,
  • kontrola technológie výroby prefabrikátov v zmysle výrobnej dokumentácie, priebehu výroby, zabudovania armokošov, zabudovaných prvkov a priebehu betonáže,
  • vykonávať kontrolu odoberaných vzoriek čerstvého betónu a vstupných materiálov v zmysle kontroly skúšobného plánu,
  • vedienie knihy prvotnej evidencie, spolupráca pri kontrole foriem, zabudovaných prvkov v zmysle projektovej dokumentácie.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 sickdays - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné
  • odmena za odporučenie nového kolegu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
Zameranie / odborstavebné
Počítačové znalosti
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

minimálne 3 roky v odbore

  • dobré technické myslenie
  • dobré komunikačné schopnosti
  • čítanie technickej dokumentácie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk