Firemný právnik / právnička JUNIOR

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceDrieňová 27, Bratislava
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný platOd 1 300 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu právnikov hľadáme posilu. Ak máte skúsenosti s obchodným právom a verejné obstarávanie Vám nie je cudzie, hľadáme práve Vás.

Medzi Vaše hlavné zodpovednosti bude patriť:

  • vypracovávanie, pripomienkovanie rôznych typov zmlúv (nielen so zameraním na stavebnú oblasť), najmä podľa obchodného, občianskeho zákonníka a ostatných právnych predpisov,
  • príprava právnych analýz, stanovísk, žiadostí podľa zaslaných požiadaviek organizačných jednotiek zamestnávateľa,
  • poradenstvo v obchodných prípadoch, príprava návrhov odpovedí pre obchodných partnerov, orgány štátnej a verejnej správy a pod.,
  • vybavovanie súvisiacej korešpondencie so zverenou agendou.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 Sick day - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie „Športový deň“, podpora dobrovoľníctva „Naše Mesto“, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné
  • odmena za odporučenie nového kolegu / kolegyne

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
Zameranie / odborprávo, obchodné právo
Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - Pokročilý

Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti
  • min. 3 roky praxe v oblasti obchodného práva
  • prax firemného právnika je výhodou
Iné požiadavky
  • znalosť procesu verejného obstarávania
  • základná znalosť civilného procesného práva
  • samostatnosť, zodpovednosť, kompetentnosť
  • proaktívny prístup k pracovným úlohám, iniciatívnosť
  • dodržiavanie stanovených termínov, efektivita
  • presnosť, zmysel pre detail
  • výborné komunikačné zručnosti, schopnosť argumentácie, asertivita
  • pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
  • tímový hráč

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk