Cenár / prípravár (zemné stavebné práce)

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceZvolen
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1300 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Orientujete sa v stavebníctve a práca s číslami Vás baví? Dajte nám o sebe vedieť, hľadáme práve Vás.

Medzi Vaše povinnosti bude patriť:

  • vypracovanie návrhu technického riešenia stavby, podkladov pre cenovú časť ponuky a harmonogramu prác,
  • vypracovanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk,
  • komunikácia s dodávateľmi a zadávanie dopytov na vypracovanei cenových ponúk,
  • spracovanie dokumentov úspešnej zákazky, príprava výstupov pre realizáciu stavby,
  • spracovanie projektov zariadenia staveniska,
  • rozpracovanie technológie výstavby zákazky,
  • vypracovanie projektu realizácie stavby,
  • zabezpečenie podkladov výrobnej prípravy počas realizácie stavby,
  • kontrola realizácie a vyhodnocovanie dodržiavania plánov a harmonogramov,
  • zabezpečovanie priebežnej aktualizácie výrobnej kalkulácie zákazky,
  • kordinácia činností v procesoch odovzdávania a vyhodnotenia zákazky,
  • evidencia a aktualizácia realizovanej zákazky v IS RVS.

Ponúkame:

  • práca v modernej stavebnej spoločnosti, ktorá má viac ako 65-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom stavebnom trhu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
Zameranie / odborstavebné
Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Cenkros - pokročilý

Vodičský preukaz

skupina B

Prax na pozícii / v oblastiminimálne 3 roky v danom obore
  • Čítanie a práca s technickou dokumentáciou
  • Technické a analytické myslenie, vysoké pracovné nasadenie
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Komunikačné zručnosti, precíznosť, flexibilita

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať na: kariera@doprastav.sk.