Cenár JUNIOR – vhodné aj pre absolventov

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu prácePrešov
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat900 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

Máte radi čísla? Orientujete sa v stavebníctve? Viete nájsť tie správne riešenia pri cenových ponukách? Hľadáme Vás, pošlite nám Váš životopis.

Vašou náplňou práce bude:

  • vypracovávanie cenových ponúk, zabezpečovanie podkladov pre cenové ponuky,
  • vyhodnocovanie cenových ponúk,
  • tvorba ukazovateľov v oblasti cien,
  • spracovávanie kalkulácie nových položiek stavby a následné odsúhlasenie nových položiek u objednávateľa stavby,
  • príprava podkladov pre výber a uzatvorenie zmluvy o dielo s poddodávateľmi stavby,
  • spracovanie a odsúhlasenie rozpočtov pre naviac práce,
  • spracovanie cenového dopadu zmien pre dodatočné platby a spracovanie pokynov na zmenu,
  • tvorba individuálnych kalkulácií,
  • spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri zabezpečovaní potrebných podkladov pre cenové ponuky.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevky zo sociálneho fondu pri dlhodobej PN a nepriaznivej životnej situácii, príspevok na rekreáciu
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • sickday - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • firemné akcie, podpora dobrovoľníctva, podpora ecoaktivít „Do práce na bicykli“ a iné

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské
Zameranie / odborstevebníctvo
Počítačové znalosti
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý
Vodičský preukaz

sk. B

Prax na pozícii / v oblasti

vhodné aj pre absolventov, prax na obdobnej pozícii vítaná

Iné požiadavky
  • CENKROS plus - Základy
  • Microsoft Project - Základy
  • prehľad o reálnych cenách v oblasti inžinierskeho staviteľstva
  • analytické a technické myslenie
  • precíznosť, spoľahlivosť
  • schopnosť dodržiavať pevne stanovené termíny

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk