Brigáda - pomocný pracovník v archíve

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceZvolen
Druh pracovného pomeruDohoda o vykonaný práce / Dohoda o brigádnickej práci študenta
Termín nástupuihneď, prípadne od 1.11.2020
Ponúkaný plat3,50 EUR / Hod.
Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme brigádnika na dohodu:

- pomocné administratívne práce v archíve: skartovanie, zakladanie a likvidácia dokumentácie,

- pomocné upratovacie a údržbárske práce,

- ostatné pomocné práce podľa pokynov nadriadeného.

Brigáda je vhodná pre študentov, ale aj neštudentov. Pracovný čas cca 4 hodiny denne, záleží od dohody. Práca si vyžaduje fyzickú zdatnosť - manipulácia s väčším počtom šanónov.

Potreba brigádnika do marca 2021.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieúplné stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii / v oblasti

Skúsenosti z administratívy sú výhodou.

Iné požiadavky

  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • fyzická zdatnosť (manipulácia so šanónmi)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, Vaše životopisy môžete zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk