Bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceČeské Budějovice
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný platdohodou
Náplň práce a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý rozumie zásadám BOZP a PO. Ak máte vzdelanie alebo skúsenosti v danej oblasti a lákajú Vás nové výzvy v oblasti dopravných stavieb, dajte nám o sebe vedieť.

Vaše pracovné úlohy budú:

  •  zabezpečovanie kontroly a dodržiavanie právnych predpisov v oblasti BOZP na realizovanej stavbe,
  •  výkon bezpečnostného technika v rozsahu odbornej spôsobilosti,
  •  zabezpečovanie školení zamestnancov z BOZP, požiarnej ochrany, ochrany objektov v zmysle požiadaviek legislatívy a v rozsahu svojej odbornej spôsobilosti,
  •  účasť na vyšetrovaní pracovných úrazov,
  •  koordinácia činnosti rizikových pracovísk,
  •  spolupráca s príslušnými útvarmi pri tvorbe čiastkových registrov nebezpečenstva a rizík,
  •  zabezpečovanie ochrany pred požiarmi vybraných objektov v zmysle právnych predpisov,
  •  spolupráca s pracovnou zdravotnou službou,
  •  kontrolovanie plnenia povinností vyplývajúcich z predpisov o OPP,
  •  vypracovanie a udržiavanie dokumentácie ochrany pred požiarmi v súlade so skutočným stavom.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 69 ročnou tradíciou
  • zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia)
  • podieľanie sa na realizácii významných stavebných projektov, priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
  • bezplatné vzdelávanie v podobe pravidelných školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • flexibilná časť pracovnej doby
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
  • 4 Sick day - platené voľno na zotavenie, dovolenka naviac pre matky a osamelých rodičov
  • odmena za odporučenie nového kolegu

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanievysokoškolské II. stupňa
Zameranie / odborBezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, bezpečnostná služba – požiarna ochrana
Počítačové znalosti

MS Office – pokročilý (Word, Excel, Outlook)

Vodičský preukaz

skupiny B

Prax na pozícii / v oblasti
  • 2 roky v oblasti BOZP a OPP
  • skúsenosti v oblasti BOZP a PO pri realizácii stavebných projektov sú výhodou
Iné požiadavky
  •  osvedčenie bezpečnostného technika a osvedčenie odbornej spôsobilosti technika OPP sú podmienkou
  • technické myslenie
  • schopnosť pracovať samostatne
  • zodpovednosť pri plnení úloh

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Vaše životopisy môžete zasielať na adresu kariera@doprastav.sk