Autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceŽilina
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat1100 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- zabezpečovanie kontroly dodržiavania právnych predpisov v oblasti BOZP na prevádzkach a stavbách spoločnosti
- účasť pri vyšetrovaní pracovných úrazov
- koordinácia činnosti rizikových pracovísk spoločnosti, komunikácia s pracovnou zdravotnou službou
- spracovanie čiastkových registrov nebezpečenstiev a rizík
- zabezpečovanie ochrany pred požiarmi vybraných objektov v zmysle právnych predpisov SR
- kontrola plnenia povinností vyplývajúcich z predpisov o OPP
- vypracovávanie a udržiavanie dokumentácie ochrany pred požiarmi v súlade so skutočným stavom
- zabezpečovanie školení zamestnancov z ochrany pred požiarmi, ochrany objektov a BOZP v rozsahu svojej odbornej spôsobilosti
- spolupráca pri zlepšovaní systému IMS v oblasti BOZP

Výhody/benefity:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy+mesačné prémie+ročná prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Pohyblivá časť pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské II.stupňa
Zameranie / odborBOZP, bezpečnostná služba, požiarna ochrana.

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý, bežný používateľ.

Špecializované znalosti sa nevyžadujú.

Vodičský preukaz

Skupina "B" - aktívny vodič

Prax na pozícii / v oblasti

Aspoň 2 roky v oblasti BOZP a PO.
Predchádzajúca prax v stavebnom segmente je veľkou výhodou.

Iné požiadavky

Osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika a osvedčenie o odbornej spôsobilosti technika PO - podmienkou.

Technické myslenie.
Schopnosť pracovať samostatne.
Schopnosť prinášať nové riešenia.
Aktívny vodič, ochota cestovať
Aktívny prístup k práci.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať prostredníctvom vyplnenie formuláru nižšie alebo na adresu: kariera@doprastav.sk