Asistent stavbyvedúceho - vhodné aj pre absolventov

Miesto výkonu práceSlovenská republika - podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeruplný úväzok
Termín nástupuihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat950 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúsenosti a osobnostných predpokladov.
Náplň práce a zodpovednosti
  • Spolupráca so stavbyvedúcim pri riadení realizácie stavebných prác - zemné práce.
  • Práca s projektovou dokumentáciou.
  • Vedenie stavebného denníka.
  • Spolupráca pri spracovaní podkladov k fakturáciám a mesačným výkazom.
  • Spolupráca pri tvorbe a kontrole dodržiavania harmonogramu postupov prác.
  • Spolupráca s technickým dozorom, s poddodávateľmi.
  • Spolupráca pri zabezpečení podkladov výrobnej prípravy počas realizácie stavby, projektu realizácie stavby, technológie výstavby.
  • Spolupráca pri priebežnej aktualizácii výrobnej kalkulácií zákazky.
  • Zadávanie údajov o zákazkách do IS RSV.
  • Dodržiavanie požiadaviek kvality, BOZP, OPP, OŽP.

Ponúkame:

  • Prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
  • Príspevky zo sociálneho fondu, rekreačný príspevok.
  • Vzdelávacie aktivity.
  • Flexibilná časť pracovnej doby.

Pozíciu obsadzujeme pre náš Mechanizačno-dopravný závod, ktorý realizuje zemné práce v segmente inžinierskych stavieb.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieVysokoškolské I. stupňa
Zameranie / odborStavebníctvo
Jazykové znalosti

Nevyžadujú sa.

Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

MS Project - základy

Cenkros - základy

Vodičský preukaz

Skupina B.

Prax na obdobnej pozícii je výhodou. Pozícia je vhodná aj pre absolventa vysokej školy.

Iné požiadavky

  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
  • Technické a analytické myslenie.
  • Odolnosť voči stresu.
  • Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez formulár nižšie alebo na mailovú adresu: kariera@doprastav.sk