RU DE EN

Zámočník / Zvárač

Miesto výkonu práceBratislava, Bratislavský kraj a podľa aktuálnej stavebnej zákazky v SR
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď
Ponúkaný platMin. 4,60 €/hod. Mzdové ohodnotenie sa môže zvýšiť v závislosti od výkonnosti zamestnanca.
Náplň práce a zodpovednosti

- Zváranie CO, zváranie oblúkom, sústruženie, frézovanie, vŕtanie.
- Výroba a montáž jednoduchých oceľových konštrukcií.

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- Zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavbe.
- Cestovné náhrady (diéty) v zmysle príslušnej legislatívy alebo gastrolístky.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Možnosť sebarealizácie a učiť sa od skúsených odborníkov.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
Zameranie / odborTechnické zameranie, odbor strojný alebo prevádzkový zámočník a pod.
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

Počítačové znalosti

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú.

Administratívne a ekonomické znalostiŠpeciálne znalosti sa nevyžadujú.
Vodičský preukaz

Skupina "B" a prípadne aj skupina "C".

Prax na pozícii / v oblasti

Minimálne 3 roky.

Iné požiadavky

Platný zváračský preukaz.

Fyzická zdatnosť.
Manuálna zručnosť.
Samostatnosť.
Zodpovednosť.

Miesto výkonu práce je v Bratislave a na aktuálnych stavebných zákazkách  v rámci SR. Zamestnanci, nepochádzajúci z Bratislavského regiónu majú možnosť ubytovania v našej ubytovni. V mieste výkonu práce na aktuálnych stavbách v rámci SR zabezpečujeme zamestnancom ubytovanie na ubytovniach.
Bližšie informácie dostanú uchádzači pri osobných pracovných pohovoroch.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk