RU DE EN

Stavebný montážnik

Miesto výkonu prácePodľa aktuálnej stavebnej zákazky v rámci SR
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď
Ponúkaný platMin. 4,50 €/hodina. Mzdové ohodnotenie sa môže zvýšiť v závislosti od výkonnosti zamestnanca.
Náplň práce a zodpovednosti

- Montáž, demontáž a presuny oceľových konštrukcií a zariadení používaných na stavbe, práca s hydraulickými zariadeniami.
- Manuálne práce vo výškach.

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- Zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavbe.
- Cestovné náhrady (diéty) v zmysle príslušnej legislatívy.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Možnosť sebarealizácie a učiť sa od skúsených odborníkov.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieStredoškolské, SOU
Zameranie / odborTechnické zameranie, príp. strojárstvo, oceľové konštrukcie
Jazykové znalosti

Znalosti cudzieho jazyka sa nevyžadujú

Počítačové znalosti

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú

Vodičský preukaz

Skupina "B"

Prax na pozícii / v oblasti

Predchádzajúca prax je výhodou.

Iné požiadavky

Zváračský preukaz - výhodou
Lešenársky preukaz - výhodou

Oceňujeme flexibilitu - schopnosť prispôsobiť sa pri zmenách pracoviska podľa aktuálnej stavebnej zákazky.

Fyzická zdatnosť

Manuálna zručnosť

Samostatnosť

Zodpovednosť

Miesto výkonu práce záleží od aktuálnej stavebnej zákazky. Zamestnancom v blízkosti stavby zabezpečujeme ubytovanie.
Bližšie informácie dostanú uchádzači pri pohovoroch.
Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk