RU DE EN

Stavebný majster pre výrobné stredisko Mosty

Miesto výkonu práceSlovenská republika - podľa aktuálnej stavebnej zákazky
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď resp. dohodou
Ponúkaný plat900 € + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Organizácia a riadenie realizácie stavebných prác.
- Práca s technickou dokumentáciou.
- Rozdeľovanie práce podriadeným zamestnancom.
- Kontrola kvality výroby v súlade s projektovou dokumentáciou, dodržiavanie predpísanej kvality prác, technologickej a pracovnej disciplíny.
- Vedenie prvotnej evidencie súvisiacej s prevádzkou stavby (pracovná doba podriadených pracovníkov, vykonaná práca, dodaný materiál, prevádzka strojov a pod.)
- Vystavovanie požiadaviek na objednávky materiálov, kontrola ich dodávky a kvality, zabezpečenie ich prevzatia a uskladnenia.
- Spracovanie a odovzdanie podkladov do miezd podriadených zamestnancov.

Ponúkame:

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- Zabezpečené ubytovanie podľa miesta výkonu práce na aktuálnej stavbe.
- Cestovné náhrady (diéty) v zmysle príslušnej legislatívy.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Možnosť sebarealizácie a učiť sa od skúsených odborníkov.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie
Zameranie / odborStavebné zameranie
Jazykové znalosti

Aktívna znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

Počítačové znalosti

Užívateľská znalosť balíku MS Office.

Špecializované znalosti sa nevyžadujú

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

Predchádzajúca prax je výhodou.

Iné požiadavkyFlexibilita - ochota cestovať v rámci SR podľa aktuálnej stavebnej zákazky.

Komunikatívnosť.
Chcenie učiť sa.
Aktívny a zodpovedný prístup k práci a k pleniu zverených úloh.
Schopnosť viesť a riadiť pracovný kolektív.
Spoľahlivosť.
Manuálna zručnosť a technické myslenie.

Miesto výkonu práce záleží od aktuálnej stavebnej zákazky v rámci SR. Zamestnancom v mieste výkonu práce - v okolí  miesta realizácie stavby zabezpečujeme ubytovanie na ubytovniach.
Bližšie informácie dostanú uchádzači pri osobných pracovných pohovoroch.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk