RU DE EN

Stavbyvedúci - ponuka práce v Českej republike- Brno a okolie

Informácie o pracovnom mieste
Miesto výkonu práceBrno a okolie
Druh pracovného pomeruPlný úväzok
Termín nástupuIhneď resp. dohodou
Ponúkaný plat27 000 CZK + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.
Náplň práce a zodpovednosti

- Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality.
- Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov.
- Zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác.
- Zabezpečenie projektovej a realizačnej dokumentácie zákaziek.
- Zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácii a mesačnej závierke.
- Koordinácia prác realizovaných cez poddodávky, spolupráca pri výberových konaniach na poddodávky.
- Zabezpečovanie vykonávaných činností v súlade so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi.

Pracovný pomer sa uzatvára v zmysle českej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanieÚplné stredoškolské vzdelanie, VŠ vzdelanie.
Zameranie / odborStavebné zameranie
Jazykové znalosti

Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje.

MS Office (Wrod, Excel, Outlook) - pokročilý, užívateľská úroveň.

Špeciálne znalosti sa nevyžadujú

Vodičský preukaz

Skupina B

Prax na pozícii / v oblasti

Aspoň 3 roky ako stavbyvedúci.

Iné požiadavky

Predchádzajúca prax s realizáciou dopravných stavieb.

Organizačné schopnosti.
Samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita.
Vysoké pracovné nasadenie.
Pozornosť, praktické myslenie.

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Vaše životopisy môžete zasielať cez kontaktný formulár nižšie alebo na adresu kariera@doprastav.sk